-
Open Thu May 14, 4:00 pm - 6:00 pm
$1,529,000 2,126 SQ FT
$719 SQ/FT1125 Rainier Avenue
A@ Prairie Creek Drive - 653 - Park Pacifica, Pacifica
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,126 sqft
- PACIFICA
DOM6SFH -
$645,000 1,260 SQ FT
$512 SQ/FT150 Saratoga, #308
A@ Keystone Ave - 8 - Santa Clara, Santa Clara
- 2 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,260 sqft
- SANTA CLARA
DOM6CON -
$1,199,000 890 SQ FT
$1,347 SQ/FT425 Alma Street, #309
C@ University - 242 - Downtown Palo Alto, Palo Alto
- 2 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 890 sqft
- PALO ALTO
DOM21CON -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm
$5,180,000 4,230 SQ FT
$1,225 SQ/FT555 Chateau Drive
A@ Black Mtn RD - 446 - Carolands Etc., Hillsborough
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 3 Park
- 4,230 sqft
- HILLSBOROUGH
DOM6SFH -
Open Sat May 16, 1:30 pm - 4:00 pm
$1,698,000 1,684 SQ FT
$1,008 SQ/FT716 Eden Avenue
A@ rosedale dr - 15 - Campbell, San Jose
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,684 sqft
- SAN JOSE
DOM6SFH -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:45 pm
$1,499,888 1,430 SQ FT
$1,049 SQ/FT786 Lakewood Drive
A@ Lawrence expressway and Silverlake - 19 - Sunnyvale, Sunnyvale
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,430 sqft
- Sunnyvale
DOM6SFH -
Open Sat May 16, 2:00 pm - 4:00 pm
$4,180,000 3,118 SQ FT
$1,341 SQ/FT496 Summit Drive
A@ Lakeview Way - 336 - Cordilleras Heights Etc., Redwood City
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 7 Park
- 3,118 sqft
- REDWOOD CITY
DOM6SFH -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm
$4,495,000 3,200 SQ FT
$1,405 SQ/FT453 Wellesley Avenue
A@ Median Way - Mill Valley
- 6 Bed
- 4 Bath
- 4 Park
- 3,200 sqft
- Mill Valley
DOM6SFR -
Open Sat May 16, 2:00 pm - 4:00 pm
$1,750,000 1,810 SQ FT
$967 SQ/FT525 Gough St, #405
A@ Grove - 6 - Hayes Valley, San Francisco
- 3 Bed
- 2.5 Bath
- 1 Park
- 1,810 sqft
- San Francisco
DOM6CON -
$1,395,000 2,061 SQ FT
$677 SQ/FT626 54th St
A@ Shattuck - 2609 - , Oakland
- 5 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,061 sqft
- Oakland
DOM6SFR -
$419,000 1,391 SQ FT
$301 SQ/FT717 Livingston Place
A@ Riverwood - Rio Vista
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,391 sqft
- Rio Vista
DOM6SFR -
$588,888 997 SQ FT
$591 SQ/FT482 South Willard Avenue
C@ San Carlos - 9 - Central San Jose, San Jose
- 2 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 997 sqft
- San Jose
DOM91CON -
$3,140,000 5,316 SQ FT
$591 SQ/FT57 Summit Road
C@ Scenic Ave - San Anselmo
- 5 Bed
- 6 (5/1) Bath
- 5 Park
- 5,316 sqft
- San Anselmo
DOM24SFR -
$650,000 1,428 SQ FT
$455 SQ/FT20721 Monte Rio Avenue
C@ Bohemian Highway - Russian River, Monte Rio
- 2 Bed
- 2 Bath
- 3 Park
- 1,428 sqft
- Monte Rio
DOM17SFR -
$725,000 2,400 SQ FT
$302 SQ/FT25101 Charlene Lane
A@ Hwy One - Coastal Mendocino, Fort Bragg
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 6 Park
- 2,400 sqft
- Fort Bragg
DOM6SFR -
$1,650,000 1,531 SQ FT
$1,078 SQ/FT101 Alma Street, #608
A@ Palo Alto Avenue - 242 - Downtown Palo Alto, Palo Alto