-
Open Tue May 12, 4:30 pm - 6:00 pm
$5,948,000 3,124 SQ FT
$1,904 SQ/FT22 25th Ave
A@ sea cliff ave - 1 - Sea Cliff, San Francisco
- 5 Bed
- 4.5 Bath
- 4 Park
- 3,124 sqft
- San Francisco
DOM0SFR -
$1,750,000 1,040 SQ FT
$1,683 SQ/FT1998 Broadway St, #1201
A@ Laguna Street - 7 - Pacific Heights, San Francisco
- 2 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,040 sqft
- San Francisco
DOM0CON -
$399,000 668 SQ FT
$597 SQ/FT601 Van Ness Ave, #110
A@ Turk - 8 - Van Ness/Civic Center, San Francisco
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 668 sqft
- San Francisco
DOM0CON -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 3:00 pm
$2,135,000 1,943 SQ FT
$1,099 SQ/FT1750 Crystal Springs Court
A@ Crystal Rd. - Santa Rosa-Northeast, Santa Rosa
- 3 Bed
- 2 Bath
- 10 Park
- 1,943 sqft
- Santa Rosa
DOM0SFR -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm$799,000 1,166 SQ FT
$685 SQ/FT408 Old Orchard Ct
N@ Old Orchard Driv - Sycamore Homes, Danville
- 2 Bed
- 2.5 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,166 sqft
- Danville
-
$399,500 920 SQ FT
$434 SQ/FT320 Park View Ter, #207
A@ Grand Avenue - 2610 - , Oakland
- 2 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 920 sqft
- Oakland
DOM0CON -
Open Sat May 16, 10:00 am - 6:00 pm$1,795,000 2,351 SQ FT
$764 SQ/FT70 St James Pl
N@ St James Dr. - Oakland, Piedmont
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,351 sqft
- Piedmont
-
$4,500,000 5,712 SQ FT
$788 SQ/FT1190 Emory Street
C@ Morse St - 9 - Central San Jose, San Jose
- 6 Bed
- 5 (3/2) Bath
- 2 Park
- 5,712 sqft
- SAN JOSE
DOM257SFH -
$799,000 1,400 SQ FT
$571 SQ/FT17780 Berta Canyon Road
C@ Berta Ridge Pl - 136 - Pesante,Crazy Horse Cyn,Salinas Cty Club,Harrison, Prunedale
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,400 sqft
- PRUNEDALE
DOM213SFH -
$4,388,000 2,832 SQ FT
$1,549 SQ/FT20653 Woodward Court
A@ Verde Vista Lane - 17 - Saratoga, Saratoga
- 5 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 2 Park
- 2,832 sqft
- SARATOGA
DOM0SFH -
$775,000 2,474 SQ FT
$313 SQ/FT1588 Nightfall Lane
A@ Horizon - Fairfield 1, Fairfield
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,474 sqft
- Fairfield
DOM0SFR -
$3,198,000 1,714 SQ FT
$1,866 SQ/FT100 1st Street, #102
C@ W. Edith Avenue - 211 - North Los Altos, Los Altos
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,714 sqft
- LOS ALTOS
DOM29CON -
$1,675,000 1,939 SQ FT
$864 SQ/FT195 Baltusrol Drive
A@ St. Andrews - 48 - Rio Del Mar/Seascape, Aptos
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 1,939 sqft
- APTOS
DOM0SFH -
$399,995 859 SQ FT
$466 SQ/FT517 Virgil St
N@ Lynbrook - Bay Pointe, Bay Point
- 2 Bed
- 1 Bath
- 2 Park
- 859 sqft
- Bay Point
-
Open Fri May 15, 4:30 pm - 6:30 pm
$3,195,000 2,200 SQ FT
$1,452 SQ/FT731 Crystal Springs Road
A@ Alameda De Las Pulgas - 437 - Baywood Knolls, San Mateo
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 2,200 sqft
- SAN MATEO
DOM0SFH -
$200,000 1,248 SQ FT
$160 SQ/FT13902 Apple Lane
A@ Orchard Shores - Lake County, Clearlake Oaks
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,248 sqft
- Clearlake Oaks
DOM0SFR -
Open Wed May 13, 10:00 am - 1:00 pm$899,000 1,596 SQ FT
$563 SQ/FT20048 Sapphire St
N@ Gem - None, Castro Valley
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,596 sqft
- Castro Valley
-
Open Tue May 12, 9:30 am - 1:30 pm
$4,488,000 2,220 SQ FT
$2,022 SQ/FT675 Evergreen Street
A@ Poppy Ave - 303 - Central Menlo, Menlo Park
- 4 Bed
- 2 Bath
- 4 Park
- 2,220 sqft
- MENLO PARK
DOM0SFH -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm$889,000 1,830 SQ FT
$486 SQ/FT4000 Hiller Ln
N@ Arnold Dr. - Morello Park, Martinez
- 3 Bed
- 2.5 (2/1) Bath
- 2 Park